Firma

Firma

Doświadczenie i zaangażowanie zespołu hurtowni POWER pozwala zaoferować Państwu szeroki wachlarz produktów, których wspólnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w pracy. Oferowane produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Państwa opinie i sugestie pozwalają na budowanie oferty przedmiotów sprawdzonych, doskonale nadających się przy wykonywaniu wszelkich prac.

Elastyczne podejście do klienta czy możliwość szybkiej dostawy we wskazane miejsce to atuty naszej hurtowni, które wyróżniają ją na aktualnym rynku firm oferujących asortyment BHP.

Oferowane produkty spełniają stawiane im wymagania oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. Niejednokrotnie ich jakość potwierdzona jest należytym certyfikatem jak i również nagrodami użytkowników.

Cel
Budowanie stałych relacji z klientami i wiedza na temat ich zapotrzebowania to najważniejszy cel naszej firmy.

Równie ważnym celem jest oferowanie produktów z dziedziny BHP, dla firm związanych z każdą gałęzią przemysłu. Stała rozbudowa oferty, która wzbogacana jest o nowe pozycje dzięki Państwa sugestią. Już dziś, na życzenie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić każdy towar z zakresu ofery naszej firmy.  

Misja
Wychodząc z założenia, że asortyment hurtowni POWER ma służyć bezpieczeństwu pracy, misją naszej firmy jest zdrowie osób, użytkujących oferowane przez nas produkty zarówno w miejscu pracy jak i poza nią.

Zasady
Oferujemy produkty sprawdzone, które charakteryzuje wysoka jakość.

Atuty
Staramy się dopasować do potrzeb klienta. Oferujemy możliwość wysyłki oraz dowozu produktów we wskazane miejsce. Przy stałych, systematycznych zamówieniach gwarantujemy dostępność produktu w zadeklarowanych ilościach.

Doświadczenie
Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwala nam aktywnie uczestniczyć przy wyborze właściwego modelu oferowanych produktów. Znajomość aktualnych norm pozwala zagwarantować państwu zakup produktu dopasowanego do potrzeb, wymagań wykonywanej pracy.

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X